RCT05442KFLF
MFR.Part #
RCT05442KFLF
JLCPCB Part #
C185678
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS