AST0547RJ
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
AST0547RJ
JLCPCB Part #
C49330163
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47Ω ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS