TNPW0603165RBYEA
MFR.Part #
TNPW0603165RBYEA
JLCPCB Part #
C4350356
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS