HLK-40LC24
MFR.Part #
HLK-40LC24
JLCPCB Part #
C54450906
Package
插件,57.5x33.4mm
Description
-25℃~+60℃ 100mVp-p 120V~350V 2.5A 24V 28mm 33.5mm 3kV 40W 57.5mm 85VAC~305VAC AC/DC-DC 插件,57.5x33.4mm AC-DC Power Modules ROHS