HLK-40LC18
MFR.Part #
HLK-40LC18
JLCPCB Part #
C54450905
Package
插件,57.5x33.4mm
Description
-25℃~+60℃ 100mVp-p 120V~350V 18V 28mm 3.33A 33.5mm 3kV 40W 57.5mm 85VAC~305VAC 92% AC/DC-DC 插件,57.5x33.4mm AC-DC Power Modules ROHS