HLK-40LC12
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
HLK-40LC12
JLCPCB Part #
C54450903
Package
插件,57.5x33.4mm
Description
-25℃~+60℃ 0.1W 100mVp-p 120V~350V 12V 28mm 33.5mm 3kV 40W 57.5mm 5A 85VAC~305VAC 91% AC/DC-DC 插件,57.5x33.4mm AC-DC Power Modules ROHS