HLK-10M12L
MFR.Part #
HLK-10M12L
JLCPCB Part #
C19632424
Package
插件-4P,44.4x25.2mm
Description
-25℃~+60℃ 0.1W 1 10W 120mVp-p 12V 25.2mm 25.6mm 3kV 44.4mm 70V~350V 80% 830mA 85VAC~265VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±0.2% 插件-4P,44.4x25.2mm AC-DC Power Modules ROHS