0.5K-1.5-10PWB
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
0.5K-1.5-10PWB
JLCPCB Part #
C2919556
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 1.53mm 10P Bottom Contact Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS