0.5K-1.5DK-34PWB
MFR.Part #
0.5K-1.5DK-34PWB
JLCPCB Part #
C5337081
Package
SMD
Description
0.3mm 0.5mm 1.5mm 34P Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS