HC-3.96-5A5W-G
MFR.Part #
HC-3.96-5A5W-G
JLCPCB Part #
C2979551
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 19.8mm 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 6A 9.5mm Brass CH PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS