TC-1212-4.3-260G
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
TC-1212-4.3-260G
JLCPCB Part #
C2979576
Package
插件,11.8x11.8mm
Description
-25℃~+85℃ 100,000 cycles 11.8mm 11.8mm 12V 2.6N 4.3mm 50mA Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,11.8x11.8mm Tactile Switches ROHS