HC-2510-8A
MFR.Part #
HC-2510-8A
JLCPCB Part #
C2982037
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.6mm 1x8P 2.54mm 20.32mm 250V 4A 5.8mm 8 8P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS