PM254-2-13-3.0-C
MFR.Part #
PM254-2-13-3.0-C
JLCPCB Part #
C5159927
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 26P 2x13P 3A 3mm Brass Round Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS