HSBX10-48S05
MFR.Part #
HSBX10-48S05
JLCPCB Part #
C6708479
Description
1 1.5kV 10W 18V~72V 2A 5V 83%~85% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection DIP-6 Isolated Power Modules ROHS