HSAX30-24D15
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSAX30-24D15
JLCPCB Part #
C7469017
Package
Plugin,50.8x25.4x11.7mm
Description
15V 1A 2 30W 88%~90% 9V~36V 插件,50.8x25.4x11.7mm Isolated Power Modules ROHS