HSA30-24T05/15W
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSA30-24T05/15W
JLCPCB Part #
C20616442
Package
Plugin,50.8x50.8mm
Description
1.5kV 3 30W 4A 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection ±15V、5V 插件,50.8x50.8mm Isolated Power Modules ROHS