GTHW3216PE-601T
Extended
Manufacturer
Gotrend Tech
MFR.Part #
GTHW3216PE-601T
JLCPCB Part #
C142435
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 2 260mA 50V 600Ω@100MHz 800mΩ 1206 Common Mode Filters ROHS