GNLC2012PR-2R2K
Extended
Manufacturer
Gotrend Tech
MFR.Part #
GNLC2012PR-2R2K
JLCPCB Part #
C142401
Package
SMD,2.4x1.7mm
Description
1.04A 2.2uH 740mΩ ±10% SMD,2.4x1.7mm Inductors (SMD) ROHS