GBD321611PGA260N
Extended
Manufacturer
Gotrend Tech
MFR.Part #
GBD321611PGA260N
JLCPCB Part #
C380285
Package
1206
Description
1 26Ω@100MHz 50mΩ 600mA ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS