GSMP252012P-2R2M
Extended
Manufacturer
Gotrend Tech
MFR.Part #
GSMP252012P-2R2M
JLCPCB Part #
C142421
Package
SMD,2x2.5mm
Description
100mΩ 2.2A 2.2uH ±20% SMD,2x2.5mm Inductors (SMD) ROHS