MBR2X050A080
MFR.Part #
MBR2X050A080
JLCPCB Part #
C6589538
Description
-40℃~+150℃ 100A 1mA@80V 2 Independent 750A 80V 840mV@50A SOT-227 Schottky Diodes ROHS