MBR2X060A180
MFR.Part #
MBR2X060A180
JLCPCB Part #
C5668679
Description
-40℃~+150℃ 120A 180V 2 Independent 3mA@180V 800A 920mV@60A SOT-227 Schottky Diodes ROHS