FST10020
Extended
Manufacturer
GeneSiC Semiconductor
MFR.Part #
FST10020
JLCPCB Part #
C6252548
Package
TO-249AB
Description
1 Pair Common Cathode 100A 20V 2mA@20V 650mV@100A TO-249AB Schottky Diodes ROHS