GDSIHC131309-R33L-R17
MFR.Part #
GDSIHC131309-R33L-R17
JLCPCB Part #
C49208936
Package
SMD,13.5x13mm
Description
0.17mΩ 330nH 50A 60A ±15% SMD,13.5x13mm Power Inductors ROHS