GDSI2E966410-R15L-R125-2D
MFR.Part #
GDSI2E966410-R15L-R125-2D
JLCPCB Part #
C49208945
Package
SMD,9.4x6.2mm
Description
0.125mΩ、0.33mΩ 150nH 40A、75A 62A ±15% SMD,9.4x6.2mm Power Inductors ROHS