GR226M050D11RR0VH4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR226M050D11RR0VH4FP0
JLCPCB Part #
C28057
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS