KM157M100J25RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM157M100J25RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45679
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
100V 13mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS