GR338M010G30RR0VL4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR338M010G30RR0VL4FP0
JLCPCB Part #
C43815
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS