G4S06510DT
Extended
Manufacturer
GPT
MFR.Part #
G4S06510DT
JLCPCB Part #
C6258818
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1.7V@10A 105A 32A 50uA@650V 650V TO-263 SiC Diodes ROHS