GSP002RC-3.81-02P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002RC-3.81-02P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223930
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS