GSP002A-3.5-03P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002A-3.5-03P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223826
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x3P 3 3.5mm 300V 3P 8A Green Hinged (Snap On) Horizontal Termination Male Plug P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS