GSP001W-5.08-06P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001W-5.08-06P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223716
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~28 16A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Green Male Plug Screw Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS