GSP002DNB-3.5-04P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002DNB-3.5-04P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223883
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Green Male Plug Through Hole P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS