T2222000-D-15-1R
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
T2222000-D-15-1R
JLCPCB Part #
C711441
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 2.2nF 2kV 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS