B3330630-D-10-3R
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
B3330630-D-10-3R
JLCPCB Part #
C5119337
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 33nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS