B2050400-D-27-4R
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
B2050400-D-27-4R
JLCPCB Part #
C5119360
Package
Plugin,P=27mm
Description
-40℃~+85℃ 2uF 400V ±5% 插件,P=27mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS