FRVL040-120F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRVL040-120F
JLCPCB Part #
C2687102
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.29Ω 1.44W 120V 3A 400mA 550mΩ 6.5s 800mA 插件 Resettable Fuses ROHS