FRVL110-120F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRVL110-120F
JLCPCB Part #
C2687106
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 120V 150mΩ 2.28W 2.2A 380mΩ 8.2s 8A 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS