FRVL030-120F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRVL030-120F
JLCPCB Part #
C2687101
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.44W 120V 2.1Ω 300mA 3A 550mΩ 600mA 8.5s 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS