FRX185-90F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRX185-90F
JLCPCB Part #
C5742386
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.85A 12.6s 3.7A 40A 80mΩ 90V Plugin Resettable Fuses ROHS