FRU185-30F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRU185-30F
JLCPCB Part #
C2687050
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.85A 100A 1W 3.7A 30V 30mΩ 8.7s 90mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS