FRU300-30F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRU300-30F
JLCPCB Part #
C2687052
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 10.8s 100A 20mΩ 2W 30V 3A 6A 80mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS