FRG300-16F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRG300-16F
JLCPCB Part #
C2687068
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 105mΩ 16V 2.3W 2s 34mΩ 3A 5.1A 插件 Resettable Fuses ROHS