FRVL250-120F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRVL250-120F
JLCPCB Part #
C2687112
Package
Plugin,P=10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 120V 130mΩ 15.6s 15A 2.5A 22.5mm 4.44W 50mΩ 5A 插件,P=10.2mm Resettable Fuses ROHS