FRV005-240F-K
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRV005-240F-K
JLCPCB Part #
C19171396
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 120mA 15s 18.5Ω 1A 240V 50mA 65Ω 700mW Plugin,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS