FT-15T-6.0A1
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FT-15T-6.0A1
JLCPCB Part #
C48542887
Package
SMD,D=15mm
Description
-20℃~+70℃ 0.21mm 15mm 30V 6kHz Piezoelectric SMD,D=15mm Buzzers ROHS