FS3516NS0820-H6.5
MFR.Part #
FS3516NS0820-H6.5
Description
-20℃~+50℃ 10% 16mm 2W 35mm 6.5mm 850Hz 88dB 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS