FS3020NB0820-H6.8
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS3020NB0820-H6.8
Description
-20℃~+50℃ 1.5kHz 10% 20.2mm 2W 30.2mm 6.8mm 87dB 8Ω Electromagnetic Lead - Speakers ROHS