FS5151DB04100-H40-R02
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS5151DB04100-H40-R02
Description
-30℃~+50℃ 10W 200Hz~20kHz 260Hz 40mm 4Ω 5% 51mm 51mm 91dB Electromagnetic Lead - Speakers ROHS