FS5045NB0450-H22.0
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS5045NB0450-H22.0
Description
-20℃~+50℃ 10% 22mm 500Hz 500Hz~20kHz 8Ω 95dB Electromagnetic - Speakers ROHS